Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımanın bir diğer adı parsiyel eşya taşıma olarak nitelendirilmektedir. Genellikle evden eve eşya taşıma olarak kullanılan terimdir. Fransız kökenli ‘parsiyel’ terimi kısmı olarak tercüme edilebilir.

Parça eşya taşımacılığı aynı güzergâh üzerinde veya varış bölgesinde dağıtılacak olan yüklerin tek bir araç ile sevk edilmesi üzerine kurulmuş bir sistemdir.  Çok fazla yükü olmayan ve bir aracı doldurmayacak kadar 5 6 parça eşyası olan ve sahibinden toplanmış yüklerin, aynı araç ile teslime dilmek üzere yola parça eşya taşıma denilmektedir. Genellikle çeyiz, öğrenci evi, yazlık gibi parça eşyalarınızı gönderilirken Bunların içinde buzdolabı, çamaşır makinası, yatak gardırop veya koli dâhil olabilir. Yeni evlenecek biri tüm çeyiz eşyalarını, üniversiteye giden bir öğrenci evden eşyalarını rahatlıkla parça eşya taşımacılığı ile gönderebilmektedir. Firmamız hassasiyetle gönderdiğiniz eşyalarınızı koruyup güvenle teslim etmektedir. Eşyalarınızı güvence altına alıp taşınma esnasında olabilecek her türlü sorunu, istenmeyen kaza durumlarını sigortalı olarak taşımaktadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardan biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş firmamız en iyi kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip uzun yıllardır sektöre damga vurmayı başarmıştır.

Parça eşya taşımacılığı ile kaliteyi profesyonel şekilde bizimle yaşayın. Ekiplerimiz sizden gelecek talebi ve güvenli şekilde eşyalarınızı teslim etmek için hazırda beklemektedir.