KÜTAHYA AMBAR

KÜTAHYA AMBAR

Kütahya ambar olarak uzun senelerdir kalite ve güvenle eşyalarınızı istediğiniz şehre günlük transfer yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip, güvenle taşınmalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Ambar,  nakliyatçıların araçlarını boşaltma ve yükleme yaptıkları yerlere verilen isimdir. Bir bakıma eşyaların depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Ambarlarda nakliyat firmaları gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmaktadır, daha sonra ürünler sırasıyla listelenir. Paketleme esnasında kiloları tespit edilir. Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır.

Kütahya ambar aracılığı ile profesyonel şekilde taşıma yapmakta olup eşyalarınız değerinde sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardandır. Olası kaza durumlarda tüm masraflarınız sigorta tarafından size değeri kadar geri ödeme yapılmaktadır. Normal nakliyata göre ambar nakliyatçılığı daha çok tercih edilmektedir.  Artık işyerlerinden malzeme, evlerden tüm eşya ve taşınma işleri ambar taşımacılığı ile göndermeyi tercih etmektedir. Ambarımıza gelen araçlar için boş dönmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş işleri alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Bu yüzden sizde Kütahya ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

Kütahya ambarı size güvenli depolama alanlarıyla ve kusursuz hizmetleriyle eşyalarınızı sizin kadar önemseyip taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız olarak müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir diyerek,  ambar nakliyatçılığında sizlere en titiz, güven ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

Kütahya Ambar