İZMİR AMBARI

İZMİR AMBARI

İzmir ambar her gün parça eşya ve tam eşya olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp Türkiye’nin her iline teslim etmektedir. Güven ve sorunsuz şekilde eşya transferlerinizi İzmir’den istediğiniz ile İzmir ambar taşımacılığı ile deneyim ve profesyonellik bünyesinde ulaştırmaktadır.

Ambar,  nakliyatçıların araçlarını boşaltma ve yükleme yaptıkları yerlere verilen isimdir. Bir bakıma eşyaların depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Ambarlarda nakliyat firmaları gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmaktadır, daha sonra ürünler sırasıyla listelenir. Paketleme esnasında kiloları tespit edilir. Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır.

 İzmir ambar olarak biz, taşınmak istediğiniz yere sorunsuz, sıkıntısız en doğru şekilde istediğiniz yere ihtiyaçlarınızı ulaştırmaktayız. Tüm eşyalarınızı sizin kadar bizde önemser ve eşyalarınız sigorta altına alınmış olup, olası kaza durumlarda tüm masraflarınız için sigorta tarafından size geri ödeme yapılmaktadır. En çok tercih edilen nakliye taşımacılığı olarak bilinen ambar taşımacılığı ucuz olduğu için güvensiz, kalitesiz olduğu düşünülmemektedir. Çünkü iller arası gezen araçlarının geri gideceği şehre boş gideceğinden dolayı, sizin eşyalarınızla birlikte güvenle, az bir kar ile taşındığı için daha ekonomiktir. Bu yüzden sizde İzmir ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

 

Ekiplerimiz sizden gelecek talebi, ihtiyaçlarınızı güven ve kalite içerisinde ulaştırmak için hazırda beklemektedir. İzmir ambar ile kaliteyi profesyonel şekilde bizimle yaşayın.  İzmir ambara güvenin, istediğiniz şehre sizi taşıyalım.

İzmir Ambar