Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz: Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, 1.sınıf kalite, güven ve sorunsuz şekilde eşya transferlerinizi Bodrum’dan istediğiniz ile Bodrum ambar taşımacılığı ile taşımaktadır. Tüm Türkiye illerine aldığımız yüklerinizi gününde ve zamanında sevkiyatını gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti i bizim için en önemli prensip olup siz ve çevrenizdekilere tavsiye edilmesi için nakliye sektöründe sürekli yenilik yapmak amacımızdır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip, güvenle taşınmalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız Hızlı, güvenilir, kalite ve titiz çalışarak güvenilir nakliye sağlamaktadır.  Siz değerli müşterimize sorunsuz güvenli ve zamanında nakliye hizmetini gerçekleştirmek bizim görevimizdir.

Vizyonumuz: Şehirlerarası tam eşya ve yarım eşya olarak parsiyel yüklerin nakliyesinde alternatif hizmet sunmak, Son teknoloji ve deneyimli kadromuz ile zamanında ve güvenli, zamanında ulaşım sağlamak.  Müşteri memnuniyeti bizim için değerli olup Bunun için elimizden ne geliyorsa en iyi şekilde yapmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız yükleri kendi eşyalarımız gibi benimseyip en güvenli ve zararsız şekilde sevkiyatını gerçekleştirmektir.

Eşya sınırlaması olmadan, Paletli paletsiz, az veya çok her türlü eşyanızı istediğiniz yere kısa zamanda taşımaktayız. Eşyalarınızı zamanında teslim etmek bizim görevimizdir. Her türlü çeyiz eşyası, ev eşyası, yazlık eşyası, beyaz eşya eşyalarınızı ayırt etmeden güvenle taşıyoruz. Siz müşterilerimizi memnun etmek ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim ediyor olmamız bizi yüceltmektedir.

Hedefimiz:  Türkiye’nin her şehrinde ve çalışmış olduğumuz bölgelerde ambar ve nakliye konusunda lider firma olmak.  Müşterilerimizi memnun edecek her türlü imkânı ve kolaylığı sağlamak.  Sektörde yenilikçi bir politika sergileyip müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Tüm müşterilerimize ayrım gözetmeden nakliyede en ekonomik fiyatlara taşıma sağlamaktır.  Diğer lojistik firmalarına göre en uygun fiyatlarla sevkiyat yapmak ve tüm fiyatlarımızı en alt seviyeye kadar çekmektir.

 Firmamız Bodrum ambar, Ege bölgesinde hizmet vermektedir.

Aydın ambar, Denizli ambar, Bodrum ambar, Manisa ambar, İzmir ambar, Muğla ambar, Afyon ambar, sevkiyat yerlerimizdir.

Neden biz?

  • En hesaplı ve ekonomik fiyatlarla taşıma, taşınma ve nakliye hizmeti sunuyoruz
  • Profesyonel ekip ve güçlü alt yapımızda %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
  • Eşya hacminize göre depolama hizmetimiz ile tüm eşyalarınızı depo alanımızda istediğiniz kadar muhafaza edip bekletebiliyoruz.
  • Tüm eşyalarınız bizim için değerli olup sigorta güvencesi ile yola çıkartıyoruz.
  • Parsiyel ve ofis taşımacılığı hizmeti ile eşyalarınızı güven ve itina ile yeni adresinize teslim ediyoruz.
  • Türkiye’nin 81 il ve ilçesine güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bodrum  ambar ile taşının,  kaliteyi bizimle yaşayın..