Fethiye ambar

Fethiye ambar

Nakliyat konusunda öncü gelen Fethiye ambar, kaliteyi prensip edinip, müşterilerine son teknolojiyi takip ederek, titizlikle günden güne büyüyerek sektörün önde gelen firması olarak en kaliteli nakliye ve depolama hizmetini sunmaktadır.

Fethiye ambar ile ev eşyalarınızı yazlık eşyaları öğrenci evi çeyiz gibi tüm eşyalarınızı büyük küçük her türlü eşyanızı sizden teslim alıp güvenle taşımaktayız. Fethiye ambar aracılığı ile eşyalarınız bizler için değerli olup günlük sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardandır. Olmasını istemediğimiz kaza durumlarda tüm masraflarınız için sigorta tarafından size geri ödeme yapılmaktadır. Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için, normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir.  

Nakliyat Ambarları, eşyaların depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Nakliyat firmalarının gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılır kilo, boyutları hesaplanıp sırasıyla listelenir.Fethiye Ambar

Nakliyat ambarı ise, en küçük eşyadan en büyük eşyalarınıza kadar istediğiniz şehre güvenle ve ekonomik fiyatlarla gönderebileceğiniz nakliyat hizmetidir. Nakliyat ambarı günümüzde ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ambar taşımacılığında aynı eşyalarınızı çok daha uygun fiyata gönderebilmektesiniz. Uygun olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü ambar nakliyatçıları farklı şehirlerden geldiklerinde bos gitmemek için az bir kar ile bizlere güven ve kalite sunarak eşyalarımızı istediğimiz şehre taşımaktadır. Bu yüzden ambar taşımacılığı ekonomik ve güvenli olduğundan dolayı herkes için ilk tercih olmaktadır.

Fethiye ambar size güvenli depolama alanlarıyla ve kusursuz hizmetleriyle eşyalarınızı sizin kadar önemseyip taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız olarak müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir diyerek,  ambar nakliyatçılığında sizlere en titiz, güven ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız.