Ev Taşıma

Ev Taşıma

Günümüzde hemen herkes mutlaka evlerini değiştirmek durumunda kalmıştır veya yeni ev sahibi olup ev değiştiren, iş dolayısıyla şehir değiştirmek zorunda kalanların büyük sıkıntısı evlerini nasıl taşıyacakları olmaktadır. İşte bu noktada devreye bizler girmekteyiz. Size en güvenli ev taşıma hizmetini sunmaktayız.

Evden eve taşımacılık sizi büyük sıkıntıdan kurtararak, en konforlu ve en güvenli şekilde eşyalarınızı yeni yaşayacağınız eve götürerek sorunsuz sıkıntısız taşınmanızı sağlayan sistemdir. Ev taşıma işlemlerinde son derece programlı, planlı ve hızlı bir sistem ile gerçekleştirmektedir.  Taşınmanın pratik ve daha çabuk gerçekleşmesi için birkaç gün öncesinde plan ve program yapılarak olabilecek sorunlar yaşanmaması için önlem alınmaktadır.  Ev taşırken en önemli ve sorunlu olan mutfak için son derece hızlı yöntemler üretilmektedir. Kırılacak eşyalarınız özenle ve ayrı şekilde özel baloncuklu malzeme ile kaplanıp kolilenerek kırılma olasılığı için önlem alınmaktadır. Sizlerin evini kendi evimiz gibi düşünüp sizin kadar titiz ve dikkatlice paketleme yapılmaktadır. İstemediğimiz ama olası kaza, kırılma durumlarında firmamız sorunu üstlenerek masraflarınız sigorta tarafından karşılanmaktadır. Sigorta garantisi ile çalışmak bizim en önemli hususlarımız arasındadır.

Ev taşımacılığında sorunsuz sıkıntısız özenle paketleyip eşyalarınızı taşıyacağımızdan emin olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve titizlikle evinizi en kısa zamanda taşıyalım..