Bodrum Ambar

Bodrum Ambar

Nakliyat konusunda öncü gelen firmamız titizlikle günden güne büyüyerek sektörün önde gelen firması olarak en kaliteli nakliye ve depolama hizmetini sunmaktadır.  Bodrum ambar kaliteyi prensip edinip, müşterilerine en güvenli ve en titiz şekilde hizmet vermektedir.

Ambar,  nakliyatçıların araçlarını boşaltma ve yükleme yaptıkları yerlere verilen isimdir. Bir bakıma eşyaların depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Ambarlarda nakliyat firmaları gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmaktadır, daha sonra ürünler sırasıyla listelenip listeleri çıkartılır. Paketleme esnasında kiloları, boyut ve genişlikleri tespit edilir. Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır. Özenle paketlenip kazalara karşı önlem alınır. Ambar taşımacılığında diğer nakliyelere göre, aynı eşyalarınızı çok daha uygun fiyata gönderebilmektesiniz. Uygun olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü ambar nakliyatçıları farklı şehirlerden geldiklerinden dolayı dönüşlerinde boş dönmemek için az bir kar ile bizlere güven ve kalite sunarak eşyalarımızı istediğimiz şehre taşımaktadır. En önemlisi tüm eşyalarınız olası kazalara karşı güvence altına alınıp sigortalı şekilde yola çıkmaktadır. Bu yüzden ambar taşımacılığı ekonomik ve güvenli olduğundan dolayı herkes için ilk tercih olmaktadır. Bodrum ambar sizlere güvenle ve titizlikle eşyalarınızı aldığı gibi kırılmadan bir sorun yaşatmadan teslim etmektedir. Bodrum ambar olarak biz eşyalarınızı sizin kadar önemseyerek yola çıkmaktayız. Eşyalarınızı güvenle bizlere bırakıp uygun fiyatlarla istediğiniz şehre taşınabilirisiniz.

Ambar taşımacılığı size güvenli depolama alanlarıyla ve kusursuz hizmetleriyle eşyalarınızı sizin kadar önemseyip taşınmasını sağlamaktadır. Bodrum ambara eşyalarınızı güvenle teslim edin, gönül rahatlığı ile ulaştırmış olalım..

Bodrum Ambari