Ambar

Ambar

Nakliyat konusunda öncü gelen firmamız, kaliteyi prensip edinip, müşterilerine son teknolojiyi takip ederek, titizlikle günden güne büyüyerek sektörün önde gelen firması olarak en kaliteli nakliye ve depolama hizmetini sunmaktadır.

Ambar,  nakliyatçıların araçlarını boşaltma ve yükleme yaptıkları yerlere verilen isimdir. Bir bakıma eşyaların depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Ambarlarda nakliyat firmaları gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmaktadır, daha sonra ürünler sırasıyla listelenir. Paketleme esnasında kiloları tespit edilir. Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır.

Ambar taşımacılığı ise, en küçük eşyadan en büyük eşyalarınıza kadar istediğiniz şehre güvenle ve ekonomik fiyatlarla gönderebileceğiniz nakliyat hizmetidir. Ambar taşımacılığı günümüzde ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bir eşyayı gönderecek insan kamyon tutup gönderdiğinde çok maliyetli olmaktadır. Ancak ambar taşımacılığında aynı eşyalarınızı çok daha uygun fiyata gönderebilmektesiniz. Uygun olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü ambar nakliyatçıları farklı şehirlerden geldiklerinde bos gitmemek için az bir kar ile bizlere güven ve kalite sunarak eşyalarımızı istediğimiz şehre taşımaktadır. En önemlisi tüm eşyalarınız olası kazalara karşı güvence altına alınıp sigortalı şekilde yola çıkmaktadır. Bu yüzden ambar taşımacılığı ekonomik ve güvenli olduğundan dolayı herkes için ilk tercih olmaktadır

Ambar taşımacılığı size güvenli depolama alanlarıyla ve kusursuz hizmetleriyle eşyalarınızı sizin kadar önemseyip taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız olarak müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir diyerek,  ambar nakliyatçılığında sizlere en titiz, güven ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız.